Fontana NewsDne 22.3.2017 jsme s produkty FONTANA byli u příležitosti Světového dne vody hosty oblíbeného pořadu Snídaně s Novou, která vysílá každý všední den od 5:55 do 8:45. Příjemná moderátorka Hana Mašlíková se ptala na to, jaké druhy vod jsou určené k pití a jak dodržovat pitný režim na pracovišti. V reportáži můžete mimo jiné nahlédnout do stáčírny barelů.

celý textFontana News

Uvedli jsme na trh nový vyjímečný výdejník CARIBIC.

celý text26.1.2016 předával náš zástupce hradecké pobočky Ladislav Skalický ocenění nejlepším hráčům zápasu v hokejovém utkání HC DYNAMO Pardubice a Mladá Boleslav.

Upomínkové předměty s trofejí pro nejlepšího hráče zápasu získali brankář Mladé Boleslavy David Rittich a za Pardubice útočník Tyler Redenbach.

Gratulujeme.

 

 

 

celý textKavárna po tmě

03/06/2015

Přijďte ochutnat delikátní kávu připravenou z pramenité vody Fontana do Kavárny po tmě na náměstí Republiky v Praze...

celý textVážení zákazníci,

dovolujeme si Vám oznámit, že jsme přešli k jinému bankovnímu ústavu a tudíž jsme změnili číslo účtu.

celý text28. února 2015 se již podvanácté sešli příznivci koní na Žofíně, kde se konal parkurový a dostihový galavečer. Partnerem večera byla i Fontana :-) Vyhlašovaly se žebříčky Pavo Poháru Jezdectví (skoky, všestrannost, drezura, skoky děti, junioři, mladí jezdci) a ostatní skokové kategorie jezdců a koní roku. Před Žofínem doprovodili návštěvníky starokladrubští koně z Národního hřebčína Kladruby nad Labem. Fontana měla čestné místo u každého stolu

celý textFontana oceňovala

06/03/2015

V neděli 1.3. jsme předávali cenu nejlepším hráčům hokejového utkání Pardubice s Litvínovem...i pardubičtí hokejisté pijí naši vodu :-)

 

celý textFONTANA NEWS 2014

12/12/2014

Fontana News

celý text