Fontana News 02 2012

26/07/2012

Fontana News 02 2012

Fontana News 02 2012Nové XL kapsle do kávovarů Freedom


Kávovary na kapsle Freedom si naši zákazníci pochvalují i díky výborné kávě. Naše stávající kapsle jsou vyrobeny především pro italský trh, kde jsou spotřebitelé zvyklí spíše na malá silná pressa.
Severně od Apeninského poloostrova jsou však oblíbenější velké hrnky kávy. Proto výrobce připravil hrubě mletou kávu, která zajistí plnější a vyváženější chuť i s větším množstvím vody.
Kapsle jsou označeny výrazným XL a můžete si je objednat za stejnou cenu jako ty dosavadní v našem e-shopu.

Fontana News 02 2012Fontana News 02 2012Fontana News 02 2012Fontana News 02 2012

 

Máte Filipa?

body Filip naleznete i na kartě vybraných produktů v e-shopu

Již 6000 zákazníků si pořídilo výdejník v programu FILIP!

V čem je FILIP tak výhodný?

  • za každý odebraný barel vody totiž dostanete 30 bodů
  • každý bod má hodnotu 1,– Kč
  • za nasbírané body dostanete slevu z nájmu výdejníku

A to není vše! Od roku 2012 jsme zařadili do bonusového programu FILIP i další zboží, jako jsou například instantní nápoje, čaje a kávové kapsleNavíc díky FILIPOVI si můžete pořídit výhodněji i kávovary

Je spousta klientů, kteří díky FILIPOVI platí za pronájem výdejníku jen symbolickou 1 Kč. Máte-li výdejník, i tak se vám vyplatí přihlásit se do bonusového programu FILIP. Budete si sbírat body na svůj příští přístroj. Kontaktujte nás na emailu filip@fontana.cz.

Informaci o stavu vašeho bodového konta naleznete na každé faktuře zde.


Barely nebo vodovodní řad?

Často od vás slýcháme tuto otázku. Ptáte se, co je výhodnější. Co do kvality, rozhodně pramenitá voda je ta nejvhodnější pro lidský organismus. Preferujete-li ekonomickou stránku zajištění pitného režimu na vašem pracovišti, pak platí, že POU (výdejníky s připojenímna vodovodní řad) jsou výhodnější, máte-li spotřebu na jednom výdejníku více než 200 litrů za měsíc.


Výhody jednotlivých systémů:

Fontana News 02 2012 Fontana News 02 2012

Fontana News 02 2012

K 06/2012 využívají naši zákazníci více jak:

Ať je vaše rozhodnutí jakékoliv, Fontana vám vždy zaručí ty nejkvalitnější služby v oboru. Chcete-li více informací, s důvěrou se obraťte na naše obchodní zástupce.


Ochranný nápoj

Fontana News 02 2012Spousta z vás řeší v horkých letních měsících zajištění pitného režimu na pracovišti. Dotazujete se nás, zda je naše voda ochranným nápojem. Zde najdete odpověď.
Při překročení určitých limitních teplot je dle zákoníku práce (zákon č. 361/2007 Sb.) zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci ochranný nápoj.

Který nápoj je ochranný?
Účelem ochranného nápoje je, doplnit organizmu tekutiny a minerální látky, které zaměstanec ztratí přivýkonu práce. Protože na pracovištích jsou různé teploty a zátěž je taktéž rozmanitá, jsou podle toho ochranné nápoje rozdělené do kategorií. Podrobné informace naleznete na našich stránkách v sekci „Výdejníky pramenité vody/FAQ“.

Naše voda Fontana je ochranným nápojem s mírnou mineralizací (250 mg/l), čímž splňuje podmínky pro pracoviště kategorií I a IIa, což jsou zejména kanceláře, dílny a podobně.

Přílohy: