Filtrovaná voda v domácnostech levně, chutně a bez starostí

03/03/2012

Filtrovaná voda v domácnostech levně, chutně a bez starostí

Filtry pro domácnosti nemusí být složitou a finančně náročnou záležitostí! Zapomeňte na nepohodlné filtrovací konvice, nebo předražené filtrační zařízení. KOHOUTKOVÁ plus má nízkou pořizovací cenu, jednoduchou instalaci a cenu vody 0,35 Kč za litr.

Od roku 1996 se zaměřujeme hlavně na dodávky pitného režimu do firem. Však poslední dobou si k nám našli cestu i domácnosti (viz článek). 

Většina z vás (i nás) má problémy s kvalitou vody ve svých domovech. Zejména nejste spokojeni se zápachem a občas i barvou. I když však dodavatel i média tvrdí, jak voda z vodovodu je kvalitní, všichni máme nějaké zkušenosti a můžeme otázku kvality ohodnotit sami.

Pro ty, kteří chtějí šetřit a s vodou z vodovodu nejsou spokojeni, jsme připravili novou kategirii našich služeb - KOHOUTKOVÁ plus. Osvědčené řešení filtrace vody světoznámé společnosti 3M.

Naši KOHOUTKOVOU plus jsme schopni nainstalovat do jakékoliv kuchyňské linky, napojit na stávající baterii, či vám dodat speciální třícestnou baterii, kde budete mít po ruce teplou, studenou, i fitrovanou vodu.

  • pijte chutnou vodu přímo z vodovodu!
  • netahejte se s vodou z obchodů!
  • šetřete náklady!
  • vše schováno v kuchyňské lince!
  • možnost dokoupení exkluzivních třícestných baterií!

 

Filtrovaná voda v domácnostech levně, chutně a bez starostí

Začněte tím, že si objednejte náš instalační kit, kde v ceně získáte filtr i montážní sadu k připojení.