Párty Klokočka

02/05/2012

Již několikrát jsme na veletrzích po celé republice potkali zajímavě pomalované děti i dospělé. Zajímalo nás, kdo za tím stojí a nakonec jsme se seznámili s panem Klokočkou, který své aktivity spojil i s naší vodou Fontana :-)

PÁRTY KLOKOČKA – firma i zábava, kterou si musíte pamatovat!

Když před několika lety Petr Klokočka začínal s malovaním na obličej, málokdo o tzv.  facepaitingu slyšel. Jenže…

První výtvory se okamžitě zalíbily. A tehdy se začala psát historie firmy PÁRTY KLOKOČKA, dnes čítající více než 500 spolupracovníků a 45 služeb, které si jen umíte představit ve spojení se zábavou, podnikovým večírkem, dětským dnem, oslavou narozenin firmy atd.

Chystáte akci, která má lidi bavit? Jsme tu od toho!

Kromě zmiňovaného malování na obličej (dnes už i tělo), dokážou profesionálové z týmu Petra Klokočky nevídané věci. Přejete si ztvárnit z nafukovacích balónků logo vaší firmy, pohádkovou postavičku, nebo pana ředitele? Není problém! Myslet nemusíte ani na catering – PÁRTY KLOKOČKA se postará! Pletení copánků, kreslení karikatur, vystoupení klauna či kouzelníka, vánoční, velikonoční i mikulášské programy, ohnivé show, divadlo i pantomima nebo dočasné tetování, žonglování, skákací hrady a trampolíny? Sličné hostesky, vtipné moderátory, profesionální fotografy i kameramany, vizážistky i modelky. To vše je v portfoliu PÁRTY KLOKOČKA.

 Co je naše výhoda, v čem jsme jiní?

„Dnes již přesně víme co milují naši nejmenší „zákazníci“ – děti, na dětských dnech atd., stejně jako umíme nadchnout dospělé na firemních akcích i narozeninových oslavách atd. A co je naší opravdovou výhodou… Za a) akci zařídíme od A do Z – a to bez váhání po celé ČR. Aniž by klient přicházel o svůj drahocenný čas. Za b) neustále na sobě makáme, probíhají pravidelná školení týmu. A teď pozor, za c) i přesto, že na trhu působíme nějaký ten pátek, máme úžasné reference a mnoho klientů se k nám každoročně vrací – zůstáváme při zemi. Milujeme svou práci, kterou děláme profesionálně, ale hlavně… pracujeme SRDCEM!“ uzavírá s úsměvem svou „zpověď Petr Klokočka.

O nic se nestarat a věřit profíkům? To je sen každého!

PÁRTY KLOKOČKA umí více než 45 služeb a produktů spojených se zábavou. Ne nadarmo je Petrův tým trojnásobným držitelem českého rekordu! V čem? Dozvíte se na www.partyklokocka.cz. Schválně, zkuste si – jen tak… vyplnit nezávaznou poptávku. Čas od času slaví přece každý z nás. „Moje přání je jediné. Aby pro lidi bylo synonymum zábavy sousloví PÁRTY KLOKOČKA!“