Proč našim klientům doporučujeme pronájem Filip?

Máme zkušenosti z trhu, že kávovary na zrnkovou kávu jsou velmi náchylné na různé závady. Většinou jsou závady způsobeny opotřebením, tvrdou vodou a zároveň nepravidelným servisem, či nesprávným čištěním.

Představte si, že si koupíte kávovar za 25.000 korun a on se pár dní po skončení záruky porouchá. Náklady na servis v případě pozáruční opravy jsou pak v řádech tisíců a raději si koupíte kávovar nový. Toto je bohužel častá praxe u konkurenčních kávovarů :-(

Několik důvodů proč chtít pronájem kávovaru:

  • Chceme, aby náš klient byl vždy spokojen a nemusel řešit servis těchto drahých přístrojů.
  • Na první pohled pronájem není malý, ale pokud od nás odebíráte i jiné zboží, za které získáváte slevy na nájmech (například za každý barel vody získáte 30 Kč slevu), pak můžete platit za pronájem jen 1 korunu!
  • Navíc díky našemu chytrému pronájmu FILIP si můžete své body střádat (například odběrem vody v barelech) a jakmile máte bodů dostatek, můžete je používat jako slevy na kávovarech, které vás opět mohou stát jen 1 korunu. Taková vodní spořitelna :-)
  • Pronájem má většinou nějaké časové omezení. U levnější přístrojů to může být jen 24 měsíců a u dražších i 36. Po této době je pronájem zvýhodněn třeba jen na 1 korunu měsíčně.
  • Například s XS MINI díky mincovníku můžete i vydělávat. Obraťte se na našeho obchodního zástupce a ten je schopen vám přesně vykalkulovat možné zisky.

Váháte, kontaktujte nás a my vám kávovary bezplatně předvedeme!